“Сонячний берег”

Фотогалерея табору Сонячний Берег

Дитячий оздоровчий центр “Сонячний берег” розташований в курорті Сергіївка – оригінальному куточку природи на узбережжі Чорного моря.

Славиться Сергіївка унікальними лікувальними грязями і водами Шаболатського лиману, своєрідним мікрокліматом, чистим повітрям, бессарабськими винами і фруктами.

Розташований курорт на березі лиману, що тягнеться уздовж Чорного моря, і відділений від нього піщаною косою, на якій знаходиться морський пляж. Чистий, дрібний, білий пісок морської коси, завдяки вмісту в ньому цілого ряду хімічних елементів, використовується для піщаних ванн, за допомогою яких лікують безліч захворювань.

Ось далеко неповний перелік того, чим обдарувала природа цей чудовий куточок півдня України.

Умови проживання:

Дитячий оздоровчий центр “Сонячний берег” складається з двох корпусів: 5-поверхового і 3-х поверхового. Загальна кількість відпочиваючих – 550.

5-поверховий корпус:

Розміщення в 2-х, 3-х і 4-х місних номерах зі всіма зручностями.

3-х поверховий корпус:

Розміщення в 2-х, 3-х місних номерах з частковими зручностями (умивальник в номері, душові та туалети – на кожному поверсі).

Для проведення різних заходів на кожному поверсі є просторий хол.

Ціни на проживання 2021 рік

  • 5-ти поверховий корпус з усіма зручностями в номері – 620 грн/доба з особи (5 поверх викостовується для перебування батьків які супроводжують дітей)
  • 3-х поверховий корпус (умивальник в номері, душ і туалет на поверсі) – 600 грн/доба з особи

Харчування:

Харчування в спеціалізованій їдальні на території центру 5-ти разове. Меню складається з різних страв, зелені, овочів, фруктів, а також натуральних соків.

Культура і дозвілля:

Головна мета центру – розвиток творчих здібностей дитини. І дуже важливо помітити найменше починання. Може бути, це і націлить дитину на майбутній вибір свого роду діяльності. Тому з дітьми працюють виключно педагоги – організатори, які проходять спеціальне стажування-семінар, який готує фахівців для роботи з дитячими колективами.

Цікавий світ заходів приводить у захват дитячі серця. Тому вони із задоволенням беруть мікрофон і виходять на професійну сцену.

Кожен день відпочинку готує дітлахам сюрпризи, які вони з нетерпінням чекають.

Популярні заходи на свіжому повітрі: “Зелена п’ятка”, “Веселий експрес”, “День Нептуна”, спортивні змагання та інші.

Для участі в шоу-програмах “Сонячного берега” багато дітей привозять з собою сценічні костюми, щоб мати гарний естетичний вигляд.

Всі діти із задоволенням беруть участь в “Козацьких забавах”, “Лицарських турнірах”, “Шоу привидів” та інших заходах.

Закінчується відпочинок великим ГАЛА – концертом за участю кращих дитячих номерів і популярних виконавців.

І вже коли стоять автобуси в очікуванні від’їзду, крізь сльози діти співають: “Буде довго нам “Сонячний берег снитися”.

І це найголовніше досягнення дитячого оздоровчого центру “Сонячний берег”.