“ЧАЙКА”

Дитячий центр «Чайка» знаходиться в прекрасному природно-кліматичному місці рекреаційного призначення: між степом, Шаболацьким лиманом  і морем, – уявляєте, яке чисте і смачне у нас повітря?

М’який морський і сухий степовий клімат прекрасно підходить для дитячого оздоровлення і відпочинку. Теплий сезон триває з квітня по жовтень, протягом року – до 278 сонячних днів. Унікальність розташування «Чайки» в тому,що її корпус знаходиться  в  5-ти хвилинах їзди від моря.

Дитячий заклад «Чайка» належить до дитячих закладів оздоровлення, типи яких визначено у ст. 14 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» від 04.09.2008 № 375-VI, перебуває в Державному реєстрі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку та атестований відповідно до Порядку проведення державної атестації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку з присвоєнням відповідних категорій (перша категорія). 

Ціни на проживання 2021 рік

4-х поверховий корпус з усіма зручностями в номері – 610 грн/доба з особи.

Облаштування території дитячого закладу:

На території дитячого центру розташовано один спальний корпус з кімнатами для 4 осіб. В кімнаті є санвузол та умивальник, шафи для одягу та приліжкові тумбочки. Місткість дитячого центру розрахована на прийом одночасно 400 дітей.

У корпусі  є медпункт долікарської допомоги. Територія цілодобово охороняється.

В дитячому центрі «Чайка» багато різних дерев – листяних, хвойних та квітів. Щорічно оновлюється новими деревами.

Є спортивні майданчики для баскетболу, футболу, настільного тенісу, волейболу. Для проведення занять і заходів є крита концертна зала на 600 місць. Достатня кількість спортінвентарю та канцелярського приладдя.

Пляж:

На пляжі – білий оксамитовий пісок – єдиний на міських пляжах – натуральний. Прибережна територія моря, на якій купаються діти огороджена. Дно пляжу безпечне, пологе, піщане.

На пляжі – великий навіси, волейбольний сітка для пляжних ігор. Пляж прибирається щодня.

На пляжі постійно знаходиться медпрацівник. Відвідування пляжу дітьми – два рази на день

Харчування:

У затишній їдальні, що обслуговується офіціантами, вам запропонують різноманітне збалансоване  п’ятиразове харчування з продуктів вітчизняного виробництва. Харчування полу дієтичне, ніякого фаст-фуду. Меню затверджене Управлінням Держпродспоживслужби. Кожна дитина забезпечується питною водою.

Режим дня:

Ми хочемо створити на базі ДЦ «Чайка» не табір зі наджорстким регламентом, а дитячий «Літній дім – рідну дачу» – місце,яке об’єднує два теплих і вічних поняття: «будинок» і «літо». У загони входять діти за віковими показниками, але ці обмеження не носять жорсткого характеру. Можливі варіанти, коли старший йде до молодших через сестру або брата, товариша, сусіда, з яким виріс.

Ми пропонуємо режим дня, в якому головне – смачно і різноманітно нагодувати дитину, створити умови для повноцінного спокійного нічного і денного сну.

Побути з ним на пляжі – покупати в чистій воді і погріти на нежаркому ласкавому сонечку, протягом дня дати можливість розім’яти зростаючі «сверблячі» дитячі кісточки і м’язи безпечним спортом, а ввечері «забійна дискотека».

Ми хочемо постійно бачити дитячі очі, щоб розуміти його душу.

Ми розуміємо, що найголовніше, на що не вистачає часу сучасній дитині – на спілкування з однолітками.

І, звичайно, кожен день – жарти, гумор, або, як кажуть в Одесі: «жарти гумору», гуртки, свята, спортивні змагання, конкурси, екскурсії, музика, дискотеки!

Відмінною рисою «Чайки» є майже домашня, в порівнянні з більш численними таборами, атмосфера, яка дозволяє багатьом дітям розкритися по-новому, несподівано, перш за все, для себе.

Заняття на свіжому повітрі не викликають неприємних асоціацій, пов’язаних з навчальною діяльністю, а нетрадиційні методи і прийоми роботи педагогів сприйматися з інтересом і натхненням. Більшість занять продумано таким чином, щоб непомітно спровокувати більш активну фізичну діяльність дітей з метою досягнення максимального оздоровчого ефекту.

У центрі існує негласне правило: в приміщенні діти повинні перебувати під час сну, прийому їжі, післяобіднього відпочинку, а весь інший час, а саме: психологічні тренінги, спортивні змагання, творчі гуртки – проводити на території табору.

Ми хочемо створити для дитини, підлітка можливості пошуку своїх питань до світу і своїх варіантів відповідей, допомогти йому вчитися грати за правилами життя.

Наш девіз: «Будь здоров!» – «Завжди здоровий!». Стиль життя нашого колективу – РАДІСТЬ, ми все робимо разом: придумали – підготували – провели – обговорили підсумки.

В кінці кожної зміни  дітей нагороджують грамотами за активну участь, дарують на пам’ять футболки з логотипом центру.

Концепція закладу:

Наша мета, перш за все, – створити для дитини, стомленого шумом і суєтою сучасного життя, навантаженнями шкільної та понад шкільного навчання, умови для оздоровлення та відпочинку в чудових природно – кліматичних, побутових та соціально – психологічних умовах, оточити його турботою, увагою і любов’ю – це ж наша дитина, наше майбутнє!

Ми розмістимо ваших дітей в комфортних умовах. Смачно, як у рідної мами, нагодуємо, викупаємо в морі (не забудемо про панамку), повеземо на екскурсію в старовинну фортецю, а ввечері перед сном обов’язково запитаємо , що за цей день сподобалося, а що – дуже сподобалося …

Якщо ви приймете рішення про оздоровлення ваших дітей у нас, ми із задоволенням врахуємо ваші пропозиції по організації дитячого відпочинку.

За багато років в «Чайці» відпочили тисячі дітей, кілька поколінь. Діти виростають, стають  батьками і привозять своїх дітей в Дитячий центр «Чайка».

Ми дуже хочемо, щоб вам у нас було затишно, ситно і спокійно, як вдома.

Придивіться до нас уважніше, може, ми відчуваємо уподобання вам, вашим дітям, а потім і вашим онукам!