Санаторій «Карпати Яремче» знаходиться в серці туристичних Карпат – мальовничому містечку Яремче. Оригінальний дизайн комплексу гармонійно вписується у місцеві краєвиди, саме за оригінальне рішення розробники споруди отримали Державну премію в галузі архітектури.

Гості надзвичайно полюбляють це місце для відпочинку, адже протягом останніх кількох років кількість відпочиваючих у «Карпати Яремче» зросло майже вдвічі.

На даний час санаторій готовий прийняти одночасно біля трьох сотень гостей. 


Ціни на проживання за добу

№ п/пКатегорія номеру*Сума (з ПДВ), грн
Корпус №1
1Одномісний600
2Економ800
3Стандарт900
4Двохкімнатний стандарт1 200,00
Корпус №2
1Одномісний650
2Економ900
3Стандарт1 000,00
4Напівлюкс1 600,00
5Люкс2 100,00
6Апартаменти3 800,00

Інфраструктура і послуги

Інфраструктура комплексу дозволяє забезпечити сервіс найвищого рівня, до послуг гостей пропонуються: потужна лікувальна база, водолікарня з наявним необхідним обладнанням, просторий накритий басейн з гідромасажним кабінетом, дитячий басейн з зоною аквапарку, фінська сауна і хаммам, тренажерний зал та спортмайданчики.

Крім цього, відпочиваючим будуть запропоновані кінні, піші, автобусні та велоекскурсії.

Якщо Ви шукаєте заклад у Карпатах для одночасного проведення ділових зустрічей та відпочинку, санаторій «Карпати» Яремче – це саме те, що шукаєте. Три просторі конференц-зали здатні розмістити 180, 100 та 70 осіб відповідно, в наявності усе необхідне мультимедійне та інше обладнання.

Протягом останніх кількох років тут було успішно проведено понад 70 великих конференцій та симпозіумів міжнародного рівня, близько двох сотень семінарів за участі українців та гостей близького зарубіжжя. 


Харчування

Харчування відбувається у просторій залі їдальні та у окремому ресторанному комплексі, гостям подають на вибір позиції заказного меню. 


Правила розрахункового часу

В санаторії Карпати Яремче – заїзд : 14-00 ; – виїзд : 12-00